Övriga tillbehör

Här finns sådant som specialtrim och filter.
Vi har många olika instrument och tillbehör. Detta är endast ett urval. Ta kontakt med någon av våra säljare för att få veta mer.

Har du några frågor?

Erik Rune
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 31

Erik.Rune@askalon.se

Joachim Nyqvist
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 17

Joachim.Nyqvist@askalon.se

Joakim Karlsson
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 16

Joakim.Karlsson@askalon.se

Jörgen Sundin
Spare Part Sales
Tel. 054-57 92 12

Jorgen.Sundin@askalon.se

Martin Bengtsson
Spare Part Sales
Tel. 054-57 92 50

Martin.Bengtsson@askalon.se

Niklas Nordin
After Sales Manager
Tel. 054-57 92 24

Niklas.Nordin@askalon.se