Fisher - Reglerventiler

Fisher flow control technologies

​Fisher™ reglerventiler och regulatorer är kända för sin kvalitet och reglernoggrannhet.

Fisher reglerventiler och självverkande regulatorer används i många olika industriella applikationer inom processindustrin där noggrann kontroll och prestanda krävs. Fishers ventiler passar för ångtryck och temperaturkontroll, petrokemisk vätska och gas.

Fisher

Har du några frågor?

Andreas Christoffersen
East Area Sales Manager
Tel. 054-52 46 18

Andreas.Christoffersen@askalon.se

Erik Rune
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 31

Erik.Rune@askalon.se

Kenneth Olsson
Key Account Manager
Tel. 054-57 92 04

Kenneth.Olsson@askalon.se

Martin Pettersson
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 40

Martin.Pettersson@askalon.se

Niklas Pettersson
West Area Sales Manager
Tel. 054-57 92 09

Niklas.Pettersson@askalon.se

Patrik Andreasson
North Area Sales Manager
Mob. 072 222 76 31

Patrik.Andreasson@askalon.se

Rickard Andersson
South Area Sales Manager
Tel. 040-33 02 34

Rickard.Andersson@askalon.se