Bettis - Skaber innovation

Bettis valve automation

Bettis™ er kendt for avanceret teknik, tillid, sikkerhed og innovation, som opfylder de hårdeste og mest krævende automationskrav på markedet fra simple aktuatorer til sofistikerede ventilsystemer.

Any questions?

Anders Praem
Inside Sales Engineer
Phone. 2137 7759

Anders.Praem@askalon.dk

Frank Kirk Hansen
Area Account Manager West
Phone. 4053 6511

Frank.Kirk@askalon.dk

Kenn Gerwien
Area Account Manager East
Phone. 2346 5513

Kenn.Gerwien@askalon.dk

Laila Myrhdal Madsen
Inside Sales Engineer
Phone. 2112 3345

Laila.Madsen@askalon.dk

Morten Noppenau
Area Account Manager East
Mob. 2121 3491

Morten.Noppenau@askalon.dk

Peder Hvidberg
Area Account Manager West
Phone. 2178 5053

Peder.Hvidberg@askalon.dk

Slawka Pedersen
Inside Sales Manager
Phone. 2137 7702

Slawka.Pedersen@askalon.dk