TopWorx - Top kvalitets produkter

TopWorx controllers, switches and sensors

TopWorx™ diskrete ventilstyringer og GO™ Switch føler teknologi giver absolut sikkerhed i de mest udfordrende applikationer med krav om forbedret, lønsomhed og minimum risiko for fejl. De er designet til anvendelse i vanskelige applikationer med krav om stor drift sikkerhed og fleksibel installation. TopWorx produkter er robuste, pålidelige og prisattraktive modeller designet til optimal drift sikkerhed i alle miljøer.

Any questions?

Anders Praem
Inside Sales Engineer
Phone. 2137 7759

Anders.Praem@askalon.dk

Frank Kirk Hansen
Area Account Manager West
Phone. 4053 6511

Frank.Kirk@askalon.dk

Kenn Gerwien
Area Account Manager East
Phone. 2346 5513

Kenn.Gerwien@askalon.dk

Laila Myrhdal Madsen
Inside Sales Engineer
Phone. 2112 3345

Laila.Madsen@askalon.dk

Morten Noppenau
Area Account Manager East
Mob. 2121 3491

Morten.Noppenau@askalon.dk

Peder Hvidberg
Area Account Manager West
Phone. 2178 5053

Peder.Hvidberg@askalon.dk

Slawka Pedersen
Inside Sales Manager
Phone. 2137 7702

Slawka.Pedersen@askalon.dk