Baumann - Reglerventiler

Baumann valves

Med Baumann™ kan du säkerställa effektiv rengöring och sanering, kontrollera högflödesområden och öka tillgängligheten med lösningar som är utformade för att uppfylla de strikta kraven som finns i dagens toppmoderna anläggningar.

Har du några frågor?

Andreas Axelsson
Warehouse & Logistics
Tel. 054-57 92 49

Andreas.Axelsson@askalon.se

Erik Rune
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 31

Erik.Rune@askalon.se

Joakim Karlsson
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 16

Joakim.Karlsson@askalon.se

Martin Pettersson
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 40

Martin.Pettersson@askalon.se

Niklas Pettersson
West Area Sales Manager
Tel. 054-57 92 09

Niklas.Pettersson@askalon.se

Ove Björkman
Operations Manager
Tel. 054-57 92 10

Ove.Bjorkman@askalon.se