Avstängningsventiler

Askalon AB kan leverera ett brett utbud av Emerson's omfattande produktportfölj​ av avstängningsventiler såsom kul-, vridspjäll-, kilslid-, sätes- och backventiler passandes för ett brett spektra av kunder inom till exempel olja & gas, petrokemi, kemi och läkemedel.

Har du några frågor?

Fredrik Andrée
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 41

Fredrik.Andree@askalon.se

Fredrik Malmström
Inside Sales Engineer
Tel. 040-33 02 33

Fredrik.Malmstrom@askalon.se

Joachim Nyqvist
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 17

Joachim.Nyqvist@askalon.se

Joakim Karlsson
Inside Sales Engineer
Tel. 054-57 92 16

Joakim.Karlsson@askalon.se

Johan Riedenlow
South Area Sales Manager
Tel. 040-33 02 30

Johan.Riedenlow@askalon.se

Torbjörn Hagbrand
Product Specialist Sempell
Tel. 040-33 02 31

Torbjorn.Hagbrand@askalon.se